HAKKIMIZDA

Mekan İnşaat, inşaat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak tanınmaktadır. İnşaat sektöründe müşterilerine hizmet veren firma, konut,dükkan,iş merkezleri,ticari binalar ve diğer inşaat hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Mekan İnşaat'ın özverili çalışanları, her projeye özel bir yaklaşım benimseyerek, müşterilerinin isteklerini karşılamakta ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Firma, inşaat hizmetlerinin görünümleri konusunda en son trendleri takip etmekte ve müşterilerine en modern ve estetik görünümleri sunmaktadır.

Ayrıca, Mekan İnşaat; tasarım,iç ve dış cephe,yenileme-yapılandırma,yatırım fırsatları, mimari projeler ve diğer inşaat hizmetleri konusunda da hizmet vermektedir. Firma, bu hizmetleriyle müşterilerine projelerinin başından sonuna kadar destek olmaktadır.
Mekan İnşaat, inşaat sektöründeki tecrübesi ve uzman kadrosuyla müşterilerine kaliteli, güvenilir ve yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

Mekan İnşaat
İnşaatın geleceği, Mekan İnşaat ile şekilleniyor

Neler Yapıyoruz

Mekan inşaat; değerli, potansiyel maliyet tasarrufu ile en iyi hizmeti sunar
size öngörülebilir bir sonuç sağlar.

Tasarım ve İnşaat


Her türlü bina,dükkan,iş merkezleri inşaatı, altyapı ve inşaat işleri hizmeti sunmaktayız.

Yenileme & Yapılandırma

Binaların işlevselliğini arttırmak,estetik görünümünü iyileştirmek bu hizmetleri sunuyoruz.

Projeler

İstek ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmış, çeşitli ölçeklerdeki inşaat projeleri sunuyoruz.

Yatırım Fırsatları

İnşaat sektöründe faaliyet gösterdiği gibi,iş yeri,dükkan,ofis ve benzeri gayrimenkuller için de yatırım fırsatları sunmaktadır.